«Педагогикалық бастамалар» облыстық конкурсының іріктеу кезеңі
20-10-2017 12:28
 «Педагогикалық  бастамалар»  облыстық конкурсының іріктеу кезеңі
    Білім беруді дамытудың инновациялық орталығы 2017 жылғы 17-18 қазан күндері «Педагогикалық бастамалар» облыстық конкурсының іріктеу кезеңін өткізді. Іріктеу кезеңіне облыстың және 13 аудандары мен  қалаларынан барлығы 64 жұмыс өтінілген болатын. 
       Павлодар мемлекеттік педагогикалық институтының оқытушылары, әдіскерлер, білім беру ұйымдарының тәжірибелі басшыларынан құралған құзыретті қазылар алқасы конкурстың ақтық кезеңіне қатысу үшін 2 бағыт бойынша төмендегідей 41 педагог қызметкердің жұмысын іріктеп алды: 
Облыстық кезеңге өткен 41 мұғалімнің тізімі:
1. Аниярова Марал Оралбекқызы, Павлодар қ. «Жас дарын» мамандандырылған мектебінің қазақ тілі мен әдебиеті мұғалімі
2. Бегежанова Акмарал Еркінжасқызы, Павлодар қ. «Жас дарын» мамандандырылған мектебінің орыс тілі мен әдебиеті мұғалімі
3. Кудолей Галина Евгеньевна, Радькова Ирина Анатольевна, Екібастұз қ. мамандандырылған №1 лицей-мектебінің бастауыш сынып мұғалімдері
4. Әбілдина Жанат Қамысбайқызы, Павлодар қ. дарынды балаларға арналған Абай атындағы №10 лицей-мектебінің бастауыш сынып мұғалімі
5. Кожокар Виталий Александрович, Павлодар қ. дарынды балаларға арналған №8 лицей-мектебінің география мұғалімі
6. Төлеубаева Гүлжайнат Бекежанқызы, Ақсу қ. дарынды балаларға арналған мамандандырылған гимназиясының орыс тілі мен әдебиеті мұғалімі
7. Сачанов Асхат Төлегенұлы, Павлодар қ. дарынды балаларға арналған облыстық көп салалы лицей-интернатының математика  мұғалімі
8. Дроздова Людмила Евгеньевна, Павлодар қ. №28 жалпы орта білім беру мектебінің математика  мұғалімі
9. Бородина Елена Геннадьевна, Павлодар қ. №28 жалпы орта білім беру мектебінің орыс тілі мен әдебиеті мұғалімі
10. Теньковский Юрий Петрович, Павлодар қ. №4 жалпы орта білім беру мектебінің дене шынықтыру  мұғалімі
11. Асқарова Лаура Жұмабекқызы, Павлодар қ. №13 жалпы орта білім беру мектебінің тарих  мұғалімі
12. Чайковская Елена Леонидовна, Павлодар қ. №16 лицей-мектебінің биология мұғалімі
13. Сыздықова Армангүл Мұхтарқызы, Павлодар қ. №16 лицей-мектебінің қазақ тілі мен әдебиеті мұғалімі
14. Плетюхина Юлия Валерьевна, Павлодар қ. №21 жалпы орта білім беру мектебінің бастауыш сынып мұғалімі
15. Рамазанова Ғалия Табылдықызы, Павлодар қ. №22 жалпы орта білім беру мектебінің бастауыш сынып мұғалімі
16. Косова Людмила Петровна, Павлодар қ. №41 жалпы орта білім беру мектебінің бастауыш сынып мұғалімі
17. Садуова Жанар Қабденқызы, Павлодар қ. №37 жалпы орта білім беру мектебінің тарих мұғалімі
18. Калиева Самал Маратқызы, Павлодар қ. Кенжекөл жалпы орта білім беру мектебінің тарих мұғалімі
19. Наскенова Зәуреш Бәкібайқызы, Павлодар қ. №34 жалпы орта білім беру мектебінің ағылшын тілі мұғалімі
20. Тирешина Евгения Васильевна, Шафикова Гульниса Сафиуловна, Павлодар қ. гимназия сыныптары бар №39 жалпы орта білім беру мектебінің дене шынықтыру мұғалімдері
21. Әбікенова Айнұр Қайырбекқызы, Павлодар қ. №34 жалпы орта білім беру мектебінің қазақ тілі мен әдебиеті мұғалімі
22. Балобан  Наталья Анатольевна, Павлодар қ. №36 экологиялық бағыттағы жалпы орта білім беру бейінді мектебінің технология мұғалімі
23. Бейсембаева Ақлан Таскенқызы, Павлодар қ. №36 экологиялық бағыттағы жалпы орта білім беру бейінді мектебінің тарих мұғалімі
24. Дубовская Эдьвина Геннадьевна, Павлодар қ. №29 жалпы орта білім беру мектебінің бастауыш сынып мұғалімі
25. Шахаева Динара Төлеуқызы, Павлодар қ. №25 жалпы орта білім беру мектебінің математика мұғалімі
26. Қасенова Жанна Жақыпбекқызы, Павлодар қ. М.Әуезов атындағы №42 жалпы орта білім беру мектебінің тарих мұғалімі
27. Муслимова Жанат Мұхиденқызы, Павлодар қ. №25 жалпы орта білім беру мектебінің бастауыш сынып мұғалімі
28. Дискант Марина Прокофьевна, Павлодар қ.  №82 балабақшасының тәрбиешісі
29. Калиакбарова Анастасия Сергеевна, Павлодар қ.   №27 балабақшасының тәрбиешісі
30.   Тағибергенова Жанна Қайырбайқызы, Әлімбаева Айнұр Жақсылыққызы, Павлодар қ.  №72 балабақшасының тәрбиешілері
31. Намазбаев Арман Қайырұлы, Ақтоғай ауданы Нығманов атындағы жалпы орта білім беру мектебінің математика және информатика мұғалімі
32. Сулейменова Гүлмайдан Төлеутайқызы, Баянауыл ауданы  №1 Майқайың жалпы орта білім беру мектебінің бастауыш сынып мұғалімі
33. Пайчук Галина Владимировна, Качир ауданы Воскресен жалпы орта білім беру мектебінің орыс тілі мен әдебиеті мұғалімі
34. Лось Марина Николаевна, Шарбақты ауданы гимназия сыныптары бар Шарбақты жалпы орта білім беру мектебінің математика мұғалімі
35. Алибаева Зарина Серікқызы, Ақсу қ. №1 жалпы орта білім беру мектебінің қазақ тілі мен әдебиеті мұғалімі
36. Татенова Көркем Амангелдіқызы, Ақсу қ. №4 жалпы орта білім беру мектебінің математика мұғалімі
37. Байкен Серікжан, Ақсу қ. Үштерек орта мектебінің ағылшын тілі мұғалімі
38. Шаншарова Сәуле Саттарқызы, Ақсу қ. Үштерек орта мектебінің әлеуметтік ұстазы
39. Жаманбаева Алмагүл Балғабайқызы, Ақсу қ. Қабылбеков атындағы орта мектептің бастауыш сынып мұғалімі
40. Тогтох Серікгүл, Ақтоғай ауданы Қ. Ыдырысов атындағы жалпы орта білім беру мектебінің қазақ тілі мен әдебиеті мұғалімі
41. Мұқашева Гүлнәр Айтпайқызы, Бүркітбаева Балғайша Сайпенқызы, Екібастұз қ. С.Торайғыров атындағы №22 гимназия-мектебі директорының орынбасарлары. 
   «Педагогикалық бастамалар» облыстық конкурсының ақтық кезеңі 2017 жылғы 9 қарашада дарынды қыз балаларға арналған «БІЛІМ-ИННОВАЦИЯ» лицей-интернаты жанында өтеді.