Конкурстар және  жобалар Қашықтықтан оқыту қорытынды аттестаттау 9 сынып Пәндер Барлық құттықтаулар!
Жаңалықтар мұрағаты
«ҮЗДІК АВТОРЛЫҚ БАҒДАРЛАМА» КОНКУРСЫНЫҢ ҚОРЫТЫНДЫЛАРЫ
29-05-2021 10:18
«ҮЗДІК АВТОРЛЫҚ БАҒДАРЛАМА» КОНКУРСЫНЫҢ ҚОРЫТЫНДЫЛАРЫ

Білім беруді дамытудың инновациялық орталығы  2021 жылдың 27 мамырында  «Үздік авторлық бағдарлама» республикалық конкурсының облыстық кезеңінің авторлық бағдарламаларын қорғаудың қорытынды кезеңін өткізді.

Конкурстың мақсаты таңдалған пәндер бойынша оқу тәртібі, элективті курстар, арнайы курстарға байланысты авторлық бағдарлама әзірлейтін үздік педагогтердің озық авторлық тәжірибесін анықтау және тарату. Қорғауға бағдарламалары қалалық/аудандық  іріктеу кезеңінен өткен барлық типті және түрлі білім беру ұйымдарының педагог қызметкерлері қатысты.

Конкурсқа 102 авторлық бағдарлама ұсынылды. Сараптамалық комиссияның қорытындысы бойынша қорытынды кезеңге облыс педагогтерінің 30 авторлық бағдарламалары жіберілді.

Конкурс материалдарын қорғау қорытындысы бойынша төмендегідей жеңімпаздар анықталды:

 

Қатысушының аты-жөні

Аудан/қала

Мекеме атауы

Пән

Орын

  1. Бастауыш мектеп, мектепке дейінгі білім беру

1

Безрукова Юлия Алексеевна

Павлодар қ

Павлодар қаласының М.Әуезов атындағы жалпы орта білім беру мектебі

Бастауыш сынып мұғалімі

ІІ

  1. Ғылыми- жаратылыстану бағытындағы пәндер бойынша (химия, биология, география, тарих)

1

Какабаева Айнаш Маматаевна

Палодар қ

Павлодар қаласының «Жас дарын» мамандандырылған мектебі

Тарих мұғалімі

І

2

Исмагамбетова Раушангуль Тулегеновна

Баянауыл ауданы

Баянауыл ауданы білім беру бөлімінің №2 жалпы орта білім беру мектебі

Тарих пәнінің мұғалімі

ІІІ

3

Малинина Ирина Владимировна

Павлодар ауданы

Павлодар ауданы білім беру бөлімінің №2 Чернорецк  орта жалпы білім беру мектебі

химия және биология пән мұғалімі

ІІІ

 

3.Физика – математикалық бағытындағы пәндер бойынша (математика, физика, информатика)

1

Шушпаева Гульназ Зарлыковна

Павлодар қ

Павлодар қаласының Кенжекөл жалпы орта білім беру мектебі

Информатика мұғалімі

ІІІ

 

4. Қоғамдық-гуманитарлық бағытындағы пәндер бойынша (қазақ тілі мен әдебиеті, орыс тілі мен әдебиеті, ағылшын тілі)

1

Журсунова Гульжан Темирбаевна

Павлодар қ

Павлодар қаласының №2 жалпы орта білім беру мектебі

Орыс тілі мен әдебиеті мұғалімі

І

2

Баймбетова Айгуль Сайлаубаевна

Павлодар қ

Павлодар қаласының №1 жалпы орта білім беру мектебі

Орыс тілі мен әдебиеті мұғалімі

ІІ

3

Абильдинова Айнур Еркиновна

Павлодар қ

Павлодар қаласының №43 жалпы орта білім беру мектебі

Қазақ тілі мен әдебиеті мұғалімі

ІІ

4

Аубакирова Манат Камельевна

Павлодар қ

Павлодар қаласының №35 жалпы орта білім беру мектебі

Орыс тілі мен әдебиеті мұғалімі

ІІІ

5

Турганбекова Асемгуль Токтамысовна

Павлодар қ

Дарынды ер балаларға арналған «Білім-Инновация» лицей-интернаты

Қазақ тілі мен әдебиеті мұғалімі

ІІІ

5. Эстетикалық пәндер бойынша (музыка, дене шынықтыру, өзін-өзі тану

1

Кабдул Сания Бекмурзакызы

Павлодар қ

Павлодар қаласының №6 мектепке дейінгі гимназиясы

Музыка жетекшісі

ІІ

2

Никитина Виалетта Александровна

Палодар қ

Павлодар қаласының №16 мектеп-лицейі

Хореография оқытушысы

ІІІ

6. Қосымша білім беру (үйірме, секция), педагог-психолог, логопед

1

Жапарова Зарина Маратовна

Павлодар қ

Павлодар қаласы білім беру бөлімінің Балалар- жасөспірімдер экология және туризм орталығы

Қосымша білім беру мұғалімі

І

2

Ридзаускене Ирина Валерьевна

Павлодар қ

Павлодар қаласы білім беру бөлімінің Балалар- жасөспірімдер экология және туризм орталығы

Қосымша білім беру мұғалімі

ІІ

3

Ридзаускас Владислав Юрьевич

Павлодар қ

Павлодар қаласы білім беру бөлімінің Балалар- жасөспірімдер экология және туризм орталығы

Қосымша білім беру мұғалімі

ІІ

4

Агалаков Сергей Николаевич

Павлодар қ

Павлодар қаласы білім беру бөлімінің Балалар- жасөспірімдер экология және туризм орталығы

Қосымша білім беру мұғалімі

ІІІ