Конкурстар және  жобалар Қашықтықтан оқыту қорытынды аттестаттау 9 сынып Пәндер Барлық құттықтаулар!
Жаңалықтар мұрағаты
«Үздік оқу-әдістемелік құрал» облыстық конкурсының қорытындылары
02-05-2021 21:50
Білім беруді дамытудың инновациялық орталығы 2021 жылғы 29 сәуір күні «Үздік оқу-әдістемелік құрал» облыстық байқауы конкурстық материалдарының онлайн-қорғауын өткізді.
Конкурстың мақсаты әдістемелік-дидактикалық құралдарды,  жалпы білім беретін және мектепке дейінгі ұйымдардың арнайы және инклюзивті білім беру педагогтерінің оқу пәндерінің бейімделген бағдарламаларын жасау бойынша үздік педагогикалық практикаларды анықтау.
Конкурстық жұмыстарды қазылар алқасы бағалады, оның құрамына Павлодар облысы білім беру басқармасының, «Өрлеу» БАҰО» АҚФ Павлодар облысы бойынша педагог қызметкерлердің біліктілігін арттыру институтының өкілдері, жоғары оқу орындарының ғалымдары, арнайы және инклюзивті білім беру ұйымдары басшыларының орынбасарлары кірді. 
Байқауға арнайы, жалпы білім беретін және мектепке дейінгі ұйымдардың педагогтері қатысты. Облыс педагогтері конкурсқа оқу-әдістемелік әзірлемелерді,электрондық оқулықтарды, пәндер бойынша бағдарламаларды, дидактикалық ойындар мен жаттығуларды, тренажерларды, үйірмелер мен түзету сабақтарының бағдарламаларын ұсынды.
Конкурста барлығы 37 жұмыс тыңдалды, оның ішінде мектепке дейінгі ұйымдардан – 10 жұмыс, жалпы білім беретін мектептерден – 27 жұмыс.
Жұмыстар келесі басым бағыттар бойынша ұсынылды: «Жаңартылған білім беру мазмұны аясында сабақтың білім беру ортасы» (сабақ, оқу сабағы, білім беру бағдарламасы),  «Түзете-дамыта оқыту», «Психологиялық-педагогикалық диагностика: мәселелер, ізденістер, шешімдер», «Білім беру – жеке тұлғаны әлеуметтендіру факторы». 37 жұмыстың ішінде 10 жұмыс қазақ тілінде, 27 жұмыс – орыс тілінде ұсынылды. Олардың ішінде: 10 жұмыс авторлық ұжымдармен, 27 жұмыс – жеке дайындалған. Конкурсқа қатысу үшін келіп түскен материалдар мазмұны жалпы ереже мен бағыттарға сәйкес болды.  
Қазылар алқасы қызметінің қорытындылары бойынша конкурстың жеңімпаздары мен жүлдегерлері анықталды. I, II және III дәрежелі дипломдармен 23 жұмыс марапатталады.
Конкурс жеңімпаздары мен жүлдегерлерінің тізімі (1, 2-қосымша) Білім беруді дамытудың инновациялық орталығының сайтында орналастырылған.
«Үздік оқу-әдістемелік құрал» облыстық конкурсының жеңімпаздарын құттықтаймыз!
 
1-қосымша
«Үздік оқу-әдістемелік құрал» 
облыстық конкурсының жүлдегерлерінің тізімі
Список победителей областного конкурса 
«Лучшее учебно-методическое пособие»
 
«Жаңартылған білім беру мазмұны шеңберіндегі сабақтың білім беру ортасы»
«Образовательная среда урока в рамках обновления содержания образования»
 

 

Жүлделі орын/

Призовое место

Педагогтың ТАӘ/

ФИО педагога

Жұмыс орны/

Место работы

І орын

Нуржанова Баглан Назымовна,  Ибраим Махаббат Касенқызы

 

Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің «Павлодар қаласының № 17 жалпы орта білім беру саралап оқытатын бейіндік мектебі» коммуналдық мемлекеттікмекемесі / Коммунальное государственное учреждение «Средняя общеобразовательная профильная школа дифференцированного обучения № 17 города Павлодара» отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области

 

 

 

ІІ орын

Шустицкая Анастасия Михайловна

 Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің «Көп салалы бағыттағы № 24 мектеп-гимназия»  коммуналдық мемлекеттік мекемесі / Коммунальное государственное учреждение «Школа - гимназия № 24 многопрофильного направления» отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области

ІІ орын

Сатвалдина Ризагуль Сембаевна

Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің «Павлодар қаласының № 34 инновациялық үлгідегі жалпы орта білім беру мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі / Коммунальное государственное учреждение «Средняя общеобразовательная школа № 34 инновационного типа города Павлодара» отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области

ІІІ орын

Нуржанова Гульзада Большевиковна

«Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар ауданы білім беру бөлімінің «№ 2 Чернорецк жалпы орта білім беру мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі / Коммунальное государственное учреждение «Чернорецкая средняя общеобразовательная школа № 2» отдела образования Павлодарского района, управления образования Павлодарской области

ІІІ орын

 

Кадакова Светлана Юрьевна,

Тулебаева Салтанат Бахитовна,

Турсунбаева Нургуль Кенесбековна

Павлодарқаласы география мұғалімдерінің шығармашылық тобы(№43 ЖОМ, М.Әуезов ат. ЖОМ, №41 ЖОМ) / Творческая группа учителей географии г. Павлодара (СОШ №43, СОШ имени М. Ауэзова  СОШ №41)

ІІІ орын

 

 

 

 

 

 

Алпысбаева Алтынай Жилкибаевна

Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің «Павлодар қаласының № 6 жалпы орта білім беру мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі/ Коммунальное государственное учреждение «Средняя общеобразовательная школа № 6 города Павлодара» отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области

 

«Түзете-дамыту ортасы»

«Коррекционно-развивающая среда»

 

 

І орын

Пьянзина Светлана Витальевна

Павлодар облысының білім беру басқармасы,   Ақсу қаласы білім  беру бөлімінің «Ақсу қаласының № 7 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі/  Коммунальное государственное учреждение «Средняя школа № 7 города Аксу» отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области

ІІ орын

Фияло Лидия Викинтьевна

Амаркулова Алия Даулетхановна

Прокопенко Татьяна Александровна

Пшенко Юлия Анатольевна

Карпова Лариса Петровна

Педагогтер шығармашылық тобы (№15 ЖОМ, №26 ЖОМ, инновациялық үлгідегі №34ЖОМ, Екібастұз қ. №2 А. Құнанбаев ат.ЖОМ/ Творческая группапедагогов (СОШ№6, СОШ №15,СОШ №26, СОШ №34 инновационного типа, СОШ №2имени Абая Кунанбаева г.Экибастуза)

ІІ орын

 Айжолова Алтынай Муканбадьяновна

Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің «Абай Құнанбаев атындағы № 2 жалпы орта білім беру мектебі»  коммуналдық мемлекеттік мекемесі / Коммунальное государственное учреждение «Средняя общеобразовательная школа № 2 имени Абая Кунанбаева» отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области

ІІІ орын

 Мустафина Лариса Михайловна

Павлодар облысының әкімдігі, Павлодар облысыбілім басқармасының «N4 арнайы мектеп-интернаты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі /Коммунальное государственное учреждение "Специальная школа-интернат № 4" управления образования Павлодарской области, акимата Павлодарской области

ІІІ орын

Кожахметова Мария Антаевна,

Адильханова Гульсум Каиржановна

Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің «Павлодар қаласының № 29 жалпы орта білім беру мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі / Коммунальное государственное учреждение «Средняя общеобразовательная школа № 29 города Павлодара» отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области

 

«Психологиялық-педагогикалық диагностика: мәселелер,ізденістер, шешімдер»

«Психолого-педагогическая диагностика:проблемы,поиски, решения»

 

І орын

Нагайкина Людмила Викторовна

Павлодар облысының білім беру басқармасы, Тереңкөл ауданы білім беру бөлімінің «Береговая жалпы орта білім беру мектебі» коммуналдық мемлекеттік  мекемесі/  Коммунальное государственное учреждение «Береговая средняя общеобразовательная школа»  отдела образования района Тереңкөл, управления образования  Павлодарской области

ІІ орын

Зейнуллин Галымжан Зейнуллаұлы

Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің «Павлодар қаласының № 15 жалпы орта білім беру мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі / Коммунальное государственное учреждение «Средняя общеобразовательная школа № 15 города Павлодара» отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области

ІІІ орын

Джумадиева Айгуль Жылкыбаевна

Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің «Павлодар қаласының № 6 жалпы орта білім беру мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі/  Коммунальное государственное учреждение «Средняя общеобразовательная школа № 6 города Павлодара» отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области

 

«Білім беру –жеке тұлғаны әлеуметтендіру факторы»

«Образование как фактор социализации личности»

 

І орын

Байгабулов Жаксыбек Жастлекович

Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің «Павлодар қаласының № 5 жалпы орта білім беру мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі / Коммунальное государственное учреждение «Средняя общеобразовательная школа № 5 города Павлодара» отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области

ІІ орын

Жантемирова Диляра Кизатовна,

Бессарабова Наталья Николаевна,

Багадатова Анара Смагуловна

Шығармашылық топ/ Творческая группаПавлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің «Павлодар қаласының № 26 жалпы орта білім беру мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі / Коммунальное государственное учреждение «Средняя общеобразовательная школа № 26 города Павлодара» отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области

 

 

2-қосымша

 «Жаңартылған білім беру мазмұны шеңберіндегі сабақтың білім беру ортасы»

«Образовательная среда урока в рамках обновления содержания образования»

 

Жүлделі орын

Призовое место

Педагогтің ТАӘ

ФИО педагога

Жұмыс орны

Место работы

І орын

Смагулова ЖанатАскаровна

Смагулова Жанна Муктаровна

Березовская Наталья Олеговна

Вербас Татьяна Михайловна

Кунанбаева Асемгуль Нуржановна

Дворцевая Оксана Григорьевна

Шығармашылық топ/ Творческая группаПавлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің «Павлодар қаласының № 49 санаторлық сәбилер бақшасы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны / Коммунальное государственное казенное предприятие «Санаторный ясли-сад № 49 города Павлодара» отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области

 

Бағыты:  «Түзете-дамыта оқыту»

Направление: "Коррекционно-развивающее обучение"

 

Жүлделі орын

Призовое место

 

Педагогтің ТАӘ

ФИО педагога

Жұмыс орны

Место работы

І орын

Крупченко Елена Геннадьевна

Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің «Павлодар қаласының № 82 арнайы сәбилер бақшасы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны / Коммунальное государственное казенное предприятие «Специальный ясли-сад № 82 города Павлодара» отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области

ІІ место

Марилова Светлана Александровна

   Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің «Павлодар қаласының № 96 сәбилер бақшасы – «Радуга» үйлесімді даму орталығы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны  / Коммунальное государственное казенное предприятие «Ясли-сад № 96 города Павлодара - Центр гармонического развития «Радуга» отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области

ІІІ место

Цветкова Ирина Владимировна

Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің «Павлодар қаласының № 14 арнайы балабақшасы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны / Коммунальное государственное казенное предприятие «Специальный детский сад № 14 города Павлодара» отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области

 

«Білім беру –жеке тұлғаны әлеуметтендіру факторы»

«Образование как фактор социализации личности»

 

Жүлделі орын

Призовое место

 

ПедагогтіңТАӘ

ФИО педагога

Жұмыс орны

Место работы

І орын

Рахымжанова Кундуз Муратхановна,

Жумажанова Бибигуль Аманжоловна,

Аманжолова Жанерке,

Ахметбекова Айнур Ерсаиновна,

 Касенова Индира Аманжоловна

Павлодар қ. логопедтерінің шығармашылық тобы/ Творческая группалогопедов г.Павлодара

 

 Бағыт: «Психологиялық - педагогикалық диагностика: мәселелер, ізденістер, шешімдер»

Направление  "Психолого-педагогическая диагностика: проблемы, поиски, решения"

 

Жүлделі орын

Призовое место

 

Педагогтің ТАӘ

ФИО педагога

Жұмыс орны

Место работы

  ІІ место

Нагасимова Дана Юрьевна

 Павлодар облысының білім беру басқармасы,  Ақсу қаласы білім  беру  бөлімінің   «Ақсу қаласының № 24 сәбилер бақшасы»  коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны    / Коммунальное государственное казенное предприятие «Ясли - сад № 24 города Аксу»  отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области

ІІI место

Нуралина Айгерим Сергазыевна

Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің «Павлодар қаласының № 5 сәбилер бақшасы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны  / Коммунальное государственное казенное предприятие «Ясли-сад № 5 города Павлодара» отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области